Kalite

Kalite Güvence


     Kuruluşumuz Dünya lideri kuruluşlar tarafından denetlenen, hammadde'den son ürüne kadar tüm proseslerinde % 100 ürün güvenliğini ve etkin proses kontrolünü sağlamak üzere tüm önlemlerini almıştır. Ayrıca kalitenin sürekliliğini sağlamak amacıyla bilinçli personeli, sağlam alt yapısı, sektöre öncülükleri ve yenilikleri benimseten yönetimiyle ürün standartlarını sürekli yükselten bir kalite güvence sistemi kurmuş ve yürütmektedir.


Gıda Güvenliği


      Ürün güvenliğini sağlamak için ulusal ve uluslararası mevzuatı sürekli takip eden Çevikbaş Ambalaj AŞ., gerek yurt içi gerekse yurt dışı müşterilerinden gelen geri bildirimler  ile ürün güvenliği sistemini sürekli bir adım daha ileriye götürmek için çalışmalarını sürdürmektedir.


    İzlenebilirlik sisteminin ürün güvenliğini sağlamada ön şart olduğu gerçeğiyle, ürettiği her bobin ve ulaştırdığı her müşterisi için çok kısa sürede ulaşılabilen etkin bir izlenebilirlik sistemi kurmuştur.


    Ürün güvenliğini sağlamanın en önemli unsurlarından biri olan, doğru iş akışına ve ürünün yapısına uygun altyapıyı ve hijyenik dizaynı sağlayan Çevikbaş Ambalaj Aş. tüm tesislerinde yaptığı çalışmalarla örnek gösterilen bir işletme olarak devam etmektedir.


    AB direktiflerine uygun ve gıda ile temas ettiğinde gıdanın bozulmasını ve / veya gıdanın etkilenmesini engelleyecek tüm tehlikeleri tüm proses aşamalarında gözden geçirmiş ve gerekli tüm kontrollerini sürekli ve etkin olarak sürdürmektedir.


    Üretim akışının içerisine ülkemizin en büyük kapasiteli kürlenme odasını dahil ederek işletmeden çıkan tüm ürünlerin tam güvenliği sağlanmadan çıkışını engellemek hedefini bir kat daha desteklemiştir. 


    09.10.2018 Tarihinden bu yana Sedex Portal'da yer almaktayız.